Pro-Evolution-Soccer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro-Evolution-Soccer

Pe$ | Clan
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cerere de inscriere in clan

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Cerere de inscriere in clan Empty
MesajSubiect: Cerere de inscriere in clan   Cerere de inscriere in clan Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 4:41 pm

Nick : just.me, Sensation
Varsta : 17
Pozitia dorita : atacant :>:>:>
De cand joc sj : In jur de un an:-??

-razvy m-a vazut ce goluri dau stie cum joc:P:>:>:>. Si am mai jucat si cu unu Floopy pe extream si am dat niste goluri frumusele, puteti sa il intrebati:D.


Be nice!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere de inscriere in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de inscriere in clan   Cerere de inscriere in clan Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 4:44 pm

Pro! Dar vezi ca e facut deja TOPIC ! Daca mai facetzi asa inchidem TOPICUL! Sleep Deci PRO! Joaka bn eu lam vazut Exclamation
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Cerere de inscriere in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de inscriere in clan   Cerere de inscriere in clan Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 4:53 pm

mersi pentru parere Floppy:P. Aaaa, era sa uit:P. Razvy mi-a spus ca daca vreau pot sa deschid un nou topic:P
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Cerere de inscriere in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de inscriere in clan   Cerere de inscriere in clan Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 5:02 pm

E greu sa primesti pozitia de atacant,si mai ales sa fii si titular.Nu exista goluri frumoase,ci faze frumoase.Joaca mai des pe soccer.roguez.ro si sj.extream.ro,si dak sunt intrat,o sa ma uit sa vad cum joci.

Floppy...yo zic sa faca toti cate un topic,fiecare topic cu o cerere...ce zici?
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Cerere de inscriere in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de inscriere in clan   Cerere de inscriere in clan Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 5:22 pm

Rural crede-ma ce exista si goluri frumoase, asta ti-o poate spune orice atacant. Nu cred ca imi va fi greu sa fiu titular, pentru ca ma descurc foarte bine:P. Si inca o chestie : e sj.roguez.ro, nu soccer.roguez.ro;). Intru de mult pe serverul asta, ca si pe extream de altfel:P.
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Cerere de inscriere in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de inscriere in clan   Cerere de inscriere in clan Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 6:00 pm

e acelasi lucru sensetion:)


Very Happy Welcome in Pro Evolution Soccer Clan Very Happy
Sus In jos
Pe$ | Razvy
Admin
Admin
Pe$ | Razvy


Mesaje : 71
Data de înscriere : 07/02/2008

Cerere de inscriere in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de inscriere in clan   Cerere de inscriere in clan Icon_minitimeJoi Feb 07, 2008 6:01 pm

De acu numele tau va fi Pe$ | Sensation #11. Sensation BuN VeniT in ClaN.

TOPIC CLOSED. Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere de inscriere in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de inscriere in clan   Cerere de inscriere in clan Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere de inscriere in clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inscriere in clan:)
» Inscriere In Clan
» Inscriere in Clan :D
» Inscriere in Clan
» Inscriere De Intrare In Clan :X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro-Evolution-Soccer :: Inscrieri Clan-
Mergi direct la: