Pro-Evolution-Soccer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro-Evolution-Soccer

Pe$ | Clan
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Inscriere in clan:)

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Ace :D




Mesaje : 3
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 30

Inscriere in clan:) Empty
MesajSubiect: Inscriere in clan:)   Inscriere in clan:) Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 1:07 pm

Salut sunt Ace...numele meu real este Goean razvan..am 14 ani si jok sj de aproare 4 luni.As dori sa fiu mijlocas central ... uneori cu o tenta un atac.Numarul meu as dori sa fie 22.PRO sau CONTRA?Smile Smile
Sus In jos
Pe$ | Razvy
Admin
Admin
Pe$ | Razvy


Mesaje : 71
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere in clan:) Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere in clan:)   Inscriere in clan:) Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 4:43 pm

In primu rand nu ai facut cererea cum trebuie ...... trebuia sa te uiti la MOdel cerere .... shi mijlocash central .... mai bn ai ai cere locul d fundash Wink aja ai avea o shansa mai buna d a fi titularizat in echipa( in unele meciuri). Mai ashtept pareri despre Ace. Nu prea te_am vazut juknd....
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere in clan:) Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere in clan:)   Inscriere in clan:) Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 4:51 pm

In unele meciuri?Neutral Razvy... eu i-am zis sa faca cerere, eu l-am adus. E bun!!! Oricum mult mai bun decat nike, just sau krys:|. Deci eu sunt PRO
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere in clan:) Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere in clan:)   Inscriere in clan:) Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 5:13 pm

...nu shtiu ce sa zic...dak sensation zice k joak bine...trebuie sa ne-o dvedeasca si noua
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Inscriere in clan:) Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere in clan:)   Inscriere in clan:) Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 5:54 pm

Mah sensation.....asha pot sa zic si eu ca e bun dar e varza...dar e pretenul meu...sal vedem si noi.....si sa vedem dak e my bun ca fundashi Laughing
Sus In jos
Pe$ | Razvy
Admin
Admin
Pe$ | Razvy


Mesaje : 71
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere in clan:) Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere in clan:)   Inscriere in clan:) Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:20 pm

Bn .... il primim pe Ace ... in clan.!, Shi senzation ai citit regulamentul ... ce ai zis u e tot aia cu " ala e mai nub dekt mn" sau altceva , putaei sa zici ca e Bun shi gata.>>>>>>>
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere in clan:) Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere in clan:)   Inscriere in clan:) Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:31 pm

Nick-ul tau va fi Pe$ | Ace #22

Arrow TOPIC CLOSED
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inscriere in clan:) Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere in clan:)   Inscriere in clan:) Icon_minitime

Sus In jos
 
Inscriere in clan:)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inscriere in Clan :D
» Inscriere in Clan
» Inscriere In Clan
» Inscriere De Intrare In Clan :X
» Cerere de inscriere in clan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro-Evolution-Soccer :: Inscrieri Clan-
Mergi direct la: