Pro-Evolution-Soccer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro-Evolution-Soccer

Pe$ | Clan
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Inscriere De Intrare In Clan :X

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
N!K3
Vizitator




Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 6:08 pm

Nick :N!K3
Varsta : 14 ani
Pozitia dorita : atacant
De cand joc sj : aproximativ 2 ani
Numarul dorit: 11
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 6:16 pm

PRO,dar nushtiu ce sa zic despre pozitia ta...atacant e sensation,si se decurca ff bn,vedem in urmatorul war,facem nishte schimbari de pozitii,PRO PRO cheers
Sus In jos
Pe$ | Razvy
Admin
Admin
Pe$ | Razvy


Mesaje : 71
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 6:23 pm

NIK3 eu sunt PRO dar nush dak vei putea fi titular in atac ... dar vei fi rezerva d lux :> . Shi numarul 11 este loat.. mai ashtept pareri. despre NIK3 ...
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 6:51 pm

Pai...atunci Varf Retras...si atunci nr 66
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 9:16 pm

dute ba de aici:))Smile)Smile). Eu stau toata ziua la varu-meo si te stiu, de mai mult de o luna nu cred ca koci sj la cum joci. Si acum 2 ani nici nu cred ca exista=))=))=)). Daca jucai de 2 ani nu stateai a faci cerere de intrare in clanuri romanesti;). Nu exista pozitia de varf retras in sj, este atacant, mijlocas, fundas, portar.
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 9:17 pm

la cand gamdesti u nici nu ma astept..sa stii ce e aia....ca sa fac pe plac mijlocash...multumit??? Neutral clown
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 9:31 pm

poate as fi zis pro daca nu ai fi mintit in legatura cu timpul de cand joci sj... si daca ai fi stiut si tu ca in sj nu exista varf retras... din moment ce spui asta e clar ca nu ai experienta. CONTRA
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 9:40 pm

Scz ca iti zic dar stii cuvantul `Aproximativ`... sau a fos greseala mea...uite schimb in 1 an jumte..e bineaproximativ insemna pe langa el (numar sau timp)
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 9:41 pm

N!K3 a scris:
Nick :N!K3
Varsta : 14 ani
Pozitia dorita : atacant
De cand joc sj : aproximativ 2 ani
Numarul dorit: 11

De cand joc sj : aproximativ 1 si jumatate
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 9:58 pm

du-te ba ca de mai mult de o luna, hai maxim 2 nu joci:))Smile)Smile). Daca jucai de 1 an jumate erai in cele mai tari clanuri acum
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 10:10 pm

bn mah am vrut...sa am grad my mare...scz ca am mintit,,,totusi ai dreptate dar crdma nu jok de 2 luni..jok de 8 luni....dar totusi Embarassed
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 10:16 pm

Te rog...Alege Pro sau Contra
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeDum Feb 10, 2008 10:26 pm

Atunci

Very Happy Welcome in Pro Evolution $occer Clan Very Happy

Nick-ul tau va fi Pe$ | N!K3 #66
Sus In jos
Pe$ | Razvy
Admin
Admin
Pe$ | Razvy


Mesaje : 71
Data de înscriere : 07/02/2008

Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 3:18 pm

Bun venit!
Exclamation TOPIC CLOSED Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inscriere De Intrare In Clan :X Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere De Intrare In Clan :X   Inscriere De Intrare In Clan :X Icon_minitime

Sus In jos
 
Inscriere De Intrare In Clan :X
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intrare Clan :D
» Cerere de Intrare in clan
» Cerere intrare in clan!!!
» Inscriere in Clan :D
» Inscriere in Clan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro-Evolution-Soccer :: Inscrieri Clan-
Mergi direct la: