Pro-Evolution-Soccer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro-Evolution-Soccer

Pe$ | Clan
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pe$ | KryS #08

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Pe$ | KryS

Pe$ | KryS


Mesaje : 9
Data de înscriere : 10/02/2008

Pe$ | KryS #08 Empty
MesajSubiect: Pe$ | KryS #08   Pe$ | KryS #08 Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:26 pm

Frate....degeaba tot postati toti de portar dak nu avem....pe mine mati pus de 3 ori portar si sper k vati convins de ce sunt in stare la portar....deci jucam un meci cu RX$ si era Pe$ | Smoker sau ceva genul in poarta si frate.....lua gol din orice sut....apoi am intrat eu in poarta si el pe mijlocas si nici o posa nu dadea bine.....apoi a stat fundas si era si mai varza....eu dak as juca pe mijlocas si atacant si as avea cu cine juca ar fi perfect......deci as dori ca Pe$ | Smoker sa iasa din clan deoarece nu este destul de bun.....ma scuzati k am facut aceasta cerere dar am pierdut un meci din cauza lui!!!Nu sufar de mine si nici nu imi iau apararea........nici eu nu am fost o stea dar am jucat cum am stiu mai bine!!!AS DORI CA Pe$ | Smoker SA IASA DIN CLAN Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad trebuie sa luam o hotarare
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Pe$ | KryS #08 Empty
MesajSubiect: Re: Pe$ | KryS #08   Pe$ | KryS #08 Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:36 pm

dc toti spuneti k smoker e in varza in poarta?mie nu mi se pare deloc ,cand era aruncat in sus,cum naiba sa apere?cand apara cate o faza cu 3 suturi,primeam gol k nu la a patra murea,voi gta sareati de cur in sus,eshti but, k eshti nuj cum,plm
,dak voi gasiti un poartar bun,il luam,dar pe smoker nu-l dam afara
Sus In jos
Pe$ | KryS

Pe$ | KryS


Mesaje : 9
Data de înscriere : 10/02/2008

Pe$ | KryS #08 Empty
MesajSubiect: Re: Pe$ | KryS #08   Pe$ | KryS #08 Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:42 pm

Smoker nu e varza numai in poarta ca si eu am patit ca il arunca mingea in sus!!!dar pe teren!!!Dc nu a stat fundas???I s-a spus fundas el a plecat atacant!!!A venit fundas si-a dat autogol!!Am respins eu o minge ce mi-a luat 94 dmg si a venit in el si gol!!!Deci 1. Nu asculta de deciziile sefulor clanurilor k ei ai facut clanul.....2. Nu a dat macar o pasa buna,nici macar una!!! 3. Nu a prins o pasa buna!!! 4. Cand avea un unghi bun sa imi dea pasa mie la poarta nu dadea si prefera sa piarda mingea incercand sa dea sut/pasa la atacanti etc......deci as dori sa va ganditi!!!
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Pe$ | KryS #08 Empty
MesajSubiect: Re: Pe$ | KryS #08   Pe$ | KryS #08 Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:44 pm

da, eu sunt de acord cu Krys. Cand a fost mijlocas nu a dat nici macar o pasa precisa, cand a fost fundas statea numai in atac, cand a fost portar lua gol la orice sut. Bine ca nu a fost si atacant ca fugea poarta de el:))Smile)Smile). Dar Krys exagerezi si tu umpic, nu cred ca am pierdut meciul din cauza lui, cu sau fara el tot pierdeam. Am pierdut din cauza lipsei de comunicare dintre jucatori;)
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Pe$ | KryS #08 Empty
MesajSubiect: Re: Pe$ | KryS #08   Pe$ | KryS #08 Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:46 pm

OK,il bagam rezerva scratch
Sus In jos
Pe$ | Razvy
Admin
Admin
Pe$ | Razvy


Mesaje : 71
Data de înscriere : 07/02/2008

Pe$ | KryS #08 Empty
MesajSubiect: Re: Pe$ | KryS #08   Pe$ | KryS #08 Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 7:04 pm

Smoker nu respecta pozitiile pe kre i le_am dat shi nici indicatiile zice "bn" dar nu respecta in tocmai ce iam zis asta ,numi place la el. Shi o sa fie rezerva. O sa fie bagt in meciuri mai rar.
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Pe$ | KryS #08 Empty
MesajSubiect: Re: Pe$ | KryS #08   Pe$ | KryS #08 Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 7:48 pm

ok lol!

TOPIC CLOSED.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe$ | KryS #08 Empty
MesajSubiect: Re: Pe$ | KryS #08   Pe$ | KryS #08 Icon_minitime

Sus In jos
 
Pe$ | KryS #08
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pe$ | KryS #08

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro-Evolution-Soccer :: Discutii Libere-
Mergi direct la: