Pro-Evolution-Soccer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro-Evolution-Soccer

Pe$ | Clan
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ash avea o itrb....

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 7:51 pm

Eu ash putea sa sugerez jucatori pt inscrieri...de exemplu pot sal conving pe romelu sa vina..sau my caut...pot??
Question Question
Sus In jos
Pe$ | Razvy
Admin
Admin
Pe$ | Razvy


Mesaje : 71
Data de înscriere : 07/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 8:01 pm

Dupa cum ai vazut in unele dintre topicuri sunt propuneri d juktorii .... deci ... poti face shi u.
Ashteptam sugestii din partea ta nike. Cool
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 9:07 pm

sa-si lase romelu clanul sa intre in Pe$?..nuj ce sa zic
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 11:05 pm

bah rural eu sunt zooper bun prietene cu romelu..nuj dak il conving..dar vedem k?
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 11:41 pm

mda... eu locuiesc cu varumeo... deci in mare parte stiu ce relatii are cu cei din jur. Romelu nu o sa il lase pentru tine, credema:|
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 5:56 pm

MAh sensation u nu ma cunostii...si nici nu crd ca intelegi...scz dar nu te my baga...plz Evil or Very Mad
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:46 pm

Smile)Smile)Smile) Fii atent... asta ca sa vezi ca inteleg si ca stiu despre ce e vorba;)... propun un pariu. Care pierde iese din clan. Eu zic ca romelu o sa il aleaga pe moshu, tu zici ca pe tine. Te tine sa facem pariul asta? Ca sa vezi ca stiu despre ce vorbesc Wink
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 9:09 pm

Bah Prietne...vezi ca eu nu fak pariu..si nu risc...sunt sanse de 30% sa vina nu 100%.... Evil or Very Mad
Sus In jos
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeMier Feb 13, 2008 5:44 pm

iti spun eu ca sunt sanse 1% sa vina. Cu toate ca cu totii il dorim aici:|. Crede-ma, e prieten la catarama cu moshu
Sus In jos
Pe$ | Razvy
Admin
Admin
Pe$ | Razvy


Mesaje : 71
Data de înscriere : 07/02/2008

ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitimeJoi Feb 14, 2008 10:02 pm

TOPIC CLOSED Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





ash avea o itrb.... Empty
MesajSubiect: Re: ash avea o itrb....   ash avea o itrb.... Icon_minitime

Sus In jos
 
ash avea o itrb....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro-Evolution-Soccer :: Discutii Libere-
Mergi direct la: