Pro-Evolution-Soccer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro-Evolution-Soccer

Pe$ | Clan
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Portar neaparat!!!!!! Cititi Urgent

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Empty
MesajSubiect: Portar neaparat!!!!!! Cititi Urgent   Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 7:49 pm

Bahh!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce ne trb un portar.....rpd...eu nus bun...yo sunt mijlocashi da plz puneti un portar ca am la meciul cu RX$ nu avem portar sa mor.... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation[wow][/wow]
Sus In jos
Pe$ | KryS

Pe$ | KryS


Mesaje : 9
Data de înscriere : 10/02/2008

Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Empty
MesajSubiect: Re: Portar neaparat!!!!!! Cititi Urgent   Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 6:35 pm

Degeaba zici k ne trebuie un portar dak nu se iau masuri.....lasam tot clanul mesaje cu portar si nici unul nu ia decizie...RAZVY este seful clanului.....deci el face forum face tot......ar fi o rusine sa ii cerem sa apere!!!!TREBUIE SA STAM MAI MULT PE SJ.EXTREAM.RO:27016 SAU PE SJ.ROGUEZ.RO!!!PRIMUL PORTAR PE KRE IL VEZI MAI BUN IAL!!!
Sus In jos
N!K3
Activi pe FORUM
Activi pe FORUM



Mesaje : 31
Data de înscriere : 10/02/2008

Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Empty
MesajSubiect: Re: Portar neaparat!!!!!! Cititi Urgent   Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Icon_minitimeMar Feb 12, 2008 9:11 pm

krys u stiiai ca yo caut 7 ore din 12 pe zii portar...si pe mess si pe siteuri si pe servere de tot felul...deci
Sus In jos
Pe$ | KryS

Pe$ | KryS


Mesaje : 9
Data de înscriere : 10/02/2008

Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Empty
MesajSubiect: Re: Portar neaparat!!!!!! Cititi Urgent   Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Icon_minitimeMier Feb 13, 2008 2:54 pm

nike te inteleg ca tu cauti dar daca tu cauti 7 ore pe zi trebuie sa gasesti.....este nush cum sa spun....imposibil sa nu gasesti.....din pacate mai de mult sj.extream.ro:27016 ne certam care sa fie portar si eram destul de buni sau atacanti sau mijlocasi dar bine inteles ca nici unu nu respecta pozitia lui Neutral si eu caut om dar tu exagerezi cand spui ca cauti 7 ore pe zi....adica numai mananci,numai pleci la plimbare cu prietena numai faci nimic inafara de sa caut portar.......repet: si eu caut si cred ca toti cautam un portar dar nu sunt in libertate sa ii spun direct pune numele Pe$ | <nume> #<nr>.....daca ii voi spune intra pe forum inregistreazate si trebuie sa primesti un e-mail si etc.......iti dai seama ca el nu va sta sa faca atat.....este excelenta ideea cu forumul Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Empty
MesajSubiect: Re: Portar neaparat!!!!!! Cititi Urgent   Portar neaparat!!!!!!    Cititi Urgent Icon_minitime

Sus In jos
 
Portar neaparat!!!!!! Cititi Urgent
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Portar -> Smoker

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro-Evolution-Soccer :: Discutii Libere-
Mergi direct la: