Pro-Evolution-Soccer
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pro-Evolution-Soccer

Pe$ | Clan
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ne trebuie organizare

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Pe$ | Sensation




Mesaje : 62
Data de înscriere : 07/02/2008

Ne trebuie organizare Empty
MesajSubiect: Ne trebuie organizare   Ne trebuie organizare Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 11:06 pm

Eu nu am internetul acasa... si dupa cum bine stiti toti cand intru in sj intru de la varu-meo, moshu. In meciu din seara asta am observat ca nu este nici un fel de organizare in echipa, nu este comunicare, nu este nimic. Toti atacau, toti se aparau, nu existau niste mijlocasi stabili care sa paseze... in primul rand ne trebuie jucatori. Banuiesc ca toti l-ati vazut pe ady stelistu ca este PANARAMA!!! Just nu este nici el demn de prima echipa. Si ne trebuie comunicare... eu tot ce am vazut era ady ala carte statea numai in atac, si cum prindea mingea o lua inspre poarta fara pase, fara nimic. Cum credeti ca ne-au batut cei din R$??? Nu ati vazut cum pasau??? Asa trebuie sa jucam... totusi 30-17 nu este o infrangere usoara:|. Data viitoare o sa incerc sa joc eu pentru Pe$ si sa nu mai joace varu-meo...

Be nice!
Sus In jos
Pe$ | RuRaL^CrawL

Pe$ | RuRaL^CrawL


Mesaje : 67
Data de înscriere : 07/02/2008

Ne trebuie organizare Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie organizare   Ne trebuie organizare Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 11:18 pm

Ai mare dreptate ,si inteleg exact.Totusi Pe$ are doar 4-5 zile,shi R$ are o luna aproape,shi toti se descurca foarte bn,ii felicit...dak ai observat...nu ai cum sa stai ntr-o singura pozitie,yo de la aparare ma duceam in atac,nu puteam sta in aparare,oricum toti am gresit,nu dau vina pe nimeni.Totusi,cu cn am jucat,shi cu cat am terminat meciul...n-am dc sa fiu suparat,chiar dak in mare parte din goluri au fost date de ...ady.Oricum data viitoare facem un scor mai bun.
Sus In jos
 
Ne trebuie organizare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Pro-Evolution-Soccer :: Discutii Libere-
Mergi direct la: